Hieronder staat een lijst met chalets en overnachtingsadressen in Whistler. Blader door de lijst met verzorgde chalets, skihotels en andere accommodatie in Whistler voor uw ideale skivakantie. Alle eigenaars van chalets, eenvoudig of luxe, in alle skigebieden, kunnen contact met ons opnemen voor de beste keuze in accommodatie.

Whistler skichalets en skigebied accommodatie

Naam van ski chalet / hotel Link Telefoon
Adara Hotel http://www.adarahotel.com/location.php (866) 502-3272
Best Western Listel Whistler Hotel http://www.bestwesternbc.com/hotels/best-western-listel-whistler-hotel (604) 932-1133
Delta Whistler Village Suites http://www.deltahotels.com/hotels/hotels.php (604) 905-3987
Fairmont Chateau Whistler The http://www.fairmont.com (604) 938-8000
Four Seasons Resort Whistler http://www.fourseasons.com/whistler (604) 935-3400
Hilton Whistler Resort & Spa http://www.hiltonwhistler.com (604) 966-5043
Le Chamois Resort Hotel http://www.lechamoiswhistlerhotel.com (604) 932-8700
Pan Pacific Whistler Mountainside http://www.panpacific.com/WhistlerMountainside/Overview.html (604) 905-2999
Summit Lodge - A Kimpton Hotel http://www.summitlodge.com (604) 932-2778
Sundial Boutique Hotel Whistler http://www.sundialhotel.com (800) 661-2321
Whistler Blackcomb Central Reservations http://www.whistlerblackcomb.com/plan-your-trip/deals-and-packages/index.aspx 1.888.403.4727

Neem contact met ons op als uw chalet, hotel of andere accommodatie in Whistler hier niet vermeld staat en als u opgenomen wilt worden in de lijst.